تبلیغات
معبر سایبری شهید همت
معبر سایبری شهید همت
مادر دو بخش است "ما"و"در"وقصه یتیمی "ما"ازکنار"در"شروع شد.... 
نویسندگان
نظر سنجی
نظر شما در مورد فعایت معبر چی میتونه باشه؟؟


نمی دانم در این وقت شب که ساعت حدود 2 بامداد است ، من در پشت این دنیای بزرگ و بی نهایت مجازی چه می کنم ؟ برایم سوال است ؟ خیلی ها در این موقع در خواب ناز تشریف دارند ، خیلی ها سر کار مشغول کار و فعالیت هستند و عده ای مشغول به کار های دیگر ...

مدتی در این فکر بودم تا اینکه به خودآمده و گفتم حتما رسالتی دارم و باید انجام دهم وگرنه من هم مثل دیگران باید خواب می بودم .امان از دست این دولت تدبیر و امید که هنوز 1 سال از فعالیتش نگذشته خواب را بر چشمانمان حرام کرده . من مانده ام هزینه ی بیش از 1 میلیارد تومانی برای تبریک پیامکی عید نوروز از طرف رئیس جمهور از کجا آمده ؟ به قول خودتان اسپانسر پیدا شده ولی من شک دارم . اسپانسر پیامک ؟ آن هم بیش از 1 میلیارد تومان ؟ دولت محترم ! می دانید شهید ناهی از منکر شهید علی خلیلی (ره) برای هزینه ی درمان خود که 70 میلیون تومان بود کمی مشکل داشت ؟ چطور آن زمان اسپانسری وجود نداشت ؟ نمی دانم چرا وقتی می خواستید هزینه ی درمان این بنده ی صالح خدا را بپردازید ، هزینه ماند در پیچ و خم اداری و نامه نگاری و ... اینقدر ماند تا علی خلیلی شهید شد ؟ آیا هزینه ی سفر شما به شمال و کیش را هم اسپانسر می دهد ؟

خدا خیرتان بدهد اگر دفعه ی بعد از این اسپانسرها به پستتان خورد بهشان بگویید خیلی ها در این کشور به نان شب محتاجند ، بگویید علی خلیلی فقط بخاطر چند میلیون که به دست بیمارستان نرسید و آنها هم لطف کردند و علی را درمان نکردند ، شهید شد . بگویید خیلی ها هستند در این مملکت که بخاطر نداشتن جهیزیه و هزینه عروسی ، در دام گناه می افتند . بگویید خیلی از جانبازان در هزینه ی درمانشان مانده اند و هر روز علاوه بر رنج های جسمی باید رنج های روحی هم بکشند . این جانبازان به عیادت های الکی و زیاد شما احتیاجی ندارند بخدا ، فقط به من قول بدهید که به آن اسپانسرتان !! بگویید .

در ضمن جای خالی عکس امام خمینی و مقام معظم رهبری در جلسات شما ، در صحبت نوروزی شما ، در برنامه زنده ی صد روزه ( که من اسمش را میگذارم نقد ناجوانمردانه ی دولت قبل و آموزش تملق ) و در بعضی جاهای دیگر ، بسیار خالی ست . من امام خمینی را درک نکردم یعنی ندیدمشان چون سنم نمیخورد ولی سر رهبرم بسیار حساسم . نه تنها من بلکه همه ی دوستان و همسنگران من نیز حساس اند . این جمله ی آخر من شاید بارها و بار ها شنیده و دیده شده باشد :

اگر از سرهایمان کوه بسازند ، فرزندانمان نخواهند شنید که سید علی خامنه ای تنها ماند .

پ ن : دولت و دولت مردان به آزادی بیان بسیار بسیار اهمیت میدهند و از نقد بر دولت به گفته ی خود رئیس جمهور خوشحال می شوند و بارها تاکید شده که از دولت نقد کنید . ما هم صرفا برای خوشحالی ! دولت نقد میکنیم حتی اگر به ما برچسب افراطی ، تند رو ، بی سواد ، کم سواد و ... بزنند یا مثل هفته نامه های 9 دی یا یالثارات توقیقمان کنند . هدف ما خوشحالی دولت مردان است !!!!

 
منبع: قافله صبر و بصیرت

نویسنده: رزمنده جنگ نرم


[ سه شنبه 12 فروردین 1393 ] [ 09:43 ق.ظ ] [ خادم سایبری ]
.: Weblog Themes By salehon :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
طراح قالب
امکانات وب

دریافت کد موزیک
-- پخش زنده حرم ----
روزشمار محرم عاشورا